O nás

společnost František Chadim Alphaplan s. r. o. je na trhu od roku 2004, kdy se tehdy pan Chadim rozhodl, že nechce zůstat jen u elektrikařiny, ale chce si založit svou vysněnou firmu, jejíž hranice možností bude moci posouvat stále dál a dál. Začalo to všechno tím, že přemýšlel o alternativním zdroji pro svůj rodinný domek. Tehdy se začal zajímat o tepelná čerpadla, o kterých se dozvídal na různých výstavách, zabýval se jimi tak intenzivně, až jim porozuměl a do této technické oblasti se zamiloval.

Značka tepelných čerpadel alphainnotec, je ta, která nám přirostla k srdci a s jejich čerpadly jsme maximálně spokojeni. Jedná se o německého výrobce, který se zaobírá nejen výrobou, ale i vývojem tepelných čerpadel. Vše probíhá v nejmodernějším výzkumném centru v Evropě.

S čistým svědomím můžeme říct, že naši práci odvádíme kvalitně, s pokorou a také jsme opravdoví srdcaři, a naše práce nás baví. Máme tým lidí, kteří jsou pracovití a můžeme se na ně spolehnout. Nechceme odvádět pouze práci dobrou, chceme dělat práci perfektně a čistě.

Nabízíme komplexní služby od instalatérských prací přes montáž vybraného tepelného čerpadla až po samotný servis námi instalovanými čerpadly.

Kontaktujte nás

Top