O nás

Společnost Alphaplan s. r. o. působí na trhu od roku 2004. V tomto roce se náš zakladatel pan Chadim rozhodl vstoupit do podnikatelského světa s vizí překročit hranice běžné elektrikařiny a vytvořit firmu, která bude neustále posunovat své možnosti stále dál.

Naše cesta začala přemýšlením o alternativních zdrojích energie pro rodinné domy. Začali jsme se zajímat o tepelná čerpadla, která jsme objevili na různých výstavách. Intenzivní zájem pana Chadima a jeho nasazení do studia této technologie vedly k lásce k této technické oblasti.

Značka tepelných čerpadel alphainnotec se stala naší srdcovou záležitostí. Jsme hrdí na spolupráci s německým výrobcem, který nejen vyrábí, ale i aktivně se věnuje vývoji tepelných čerpadel. Vše probíhá v nejmodernějším výzkumném centru v Evropě.

S čistým svědomím můžeme prohlásit, že naše práce je prováděna s kvalitou, pokorou a opravdovým nadšením. Jsme tým pracovitých lidí, na které se můžete spolehnout. Nechceme odvádět pouze dobrou práci, chceme dělat práci perfektně a čistě.

Nabízíme komplexní služby od instalatérských prací přes montáž vybraného tepelného čerpadla až po samotný servis námi instalovanými čerpadly.

Kontaktujte nás

Top